KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Vsetínsku shořela dodávka s uhlím, hasiče zradilo čerpadlo na cisterně

Rozsáhlý požár zachvátil v neděli u vlakového nádraží v Kunovicích-Loučce na Vsetínsku dodávku značky Fiat Ducato naloženou dřevěným uhlím. Likvidovali jej profesionální hasiči z Valašského Meziříčí a jejich dobrovolní kolegové z Kunovic. Ti byli sice na místě první, ale nemohli účinně zasáhnout kvůli poruše čerpadla na cisterně.


„Řidič přijel k nádraží a dodávku s nákladem dřevěného uhlí odstavil u jedné z firem. Během asi patnácti minut došlo k požáru v motorovém prostoru auta. Několik lidí se snažilo začínající požár hasit pomocí pár přenosných hasicích přístrojů, ale plameny se rychle rozšiřovaly. Na pomoc museli vyjet hasiči,“ řekl Právu mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáček.

Jako první podle něj dorazila k ohni místní jednotka dobrovolných hasičů. „Těm se však pokazilo čerpadlo na cisterně a nemohli tak účinně zasáhnout. Po dojezdu naší cisterny z Valašského Meziříčí bylo rozvinuté vodní vedení napojeno a požár byl rychle lokalizován. Jeho celková likvidace zabrala asi hodinu,“ uvedl Mitáček.

Ke zranění osob při požáru nedošlo. Oheň auto zcela zničil, shořel i převážený náklad. „Příčinou vzniku požáru byla s největší pravděpodobností technická závada,“ dodal mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

ENGLER MARTIN
* 24.1.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORVÁTH ŠTEFAN
* 11.9.1956 pohřešovaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

CHOCHOLA MICHAL
* 10.8.1980 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín